MEIST

Rattasõit on üks populaarsemaid spordialasid ning meie meeskonna eesmärgiks on kohalikele sõitjatele parimate rattaparkide loomine. Tahame pakkuda innovaatilisi lahendusi, mis toob rohkem inimesi spordiga tegelema ning viib nende sõiduoskuse uuele tasemele.

Meie meeskond koosneb rattasõitjatest, kes on oma erialalt disainerid, arhitektid, ehitajad. Jälgime uusi trende ning teeme pidevat koostööd radade kasutajatega, et muuta radu üha paremaks. Oleme oma kogemusi kogunud nii Eestis kui välismaal ning julgeme väita, et oleme oma ala tipud. 

MISSIOON

Meie missioon on pakkuda parimaid rattaparkide lahendusi Eestis ja lähiriikides.

VISIOON

Meie visiooni kohaselt peab igal lapsel olema võimalus külastada oma koduläheduses asuvat rattaparki.

Hevent Ehitus OÜ on saanud riigi tugiteenuste keskuselt starditoetuse. Starditoetuse eesmärgiks on ettevõtte konkurentsivõime suurendamine. Projekti toetust kasutatakse põhivara soetamiseks ja tööjõukulude katmiseks. Tööjõukulud on suunatud uute toodete arendamiseks. Ettevõte loob projekti raames uusi töökohti. Määratud toetuse summa on 15 000€. Toetuse kasutamise käigus soetab ettevõte konkurentsivõime suurendamiseks olulist põhivara. Toetus, mida kasutatakse tööjõukulude katmiseks, on suunatud konkurentsivõime suurendamiseks läbi tootearenduse ning uute toodete turule toomiseks. Projekti käigus luuakse vähemalt 2 uut töökohta. 

0
Rajatud rattaparki

Henri Kalm

Tegevjuht

“Kui midagi teha, siis teha seda hästi. Meie rattapargid peavad olema kasutajasõbralikud, atraktiivsed ja vastupidavad! Vaid nii saame luua noortele ja sportlastele hea ja jätkusuutliku platvormi rattaspordiga tegelemiseks.”

Erik Pirn

Projektijuht

Hevent Ehitus OÜ on saanud EAS-i poolt Innovatsiooniosaku toetuse. Toetuse eesmärgiks oli ettevõtte konkurentsivõime suurendamine. Projekti toetust kasutati uute toodete disainikaitse loomiseks. Toetuse summa oli 5480,80€.

 

UUDISED

Viljandimaa aasta teoks valiti sügisel rajatud pumprada
Kolmapäeva õhtul Kolga-Jaani rahvamajas peetud kodanikeühenduste tänupäeval kuulutati aasta teoks pumpraja ehitamine Viljandi Lasteparki.

Trikiratturite Meka ehk Eesti suurim pumptrack lenksude tagant
«Kui keegi veel märganud pole, siis väikesest Viljandist on saanud trikiratturite Meka. Meil on nüüd skatepark, miniramp, pumptrack ja slopestyle’irada,» lausus põline trikirattur Raigo Suija ning keeras oma ratta nina hiljuti Lastepargis valminud Eesti suurima pumptrack’i poole.

Viljandi laste pargis avati eesti suurim pumptrack
Viljandi Lastepargis avati Eesti suurim trikirada, mille ideest valmimiseni kulus kohalikul Rotary klubil viis kuud. Uuel rajal võib sõita kõigega, millel rattad all.

Roosna-Alliku lapsed trikitavad uuel rajal
Roosna-Alliku lapsed võivad oma emade-isade üle uhkust tunda, sest just nemad, nähes noorte suurt huvi trikitamise vastu, esitasid Paide linna kaasavasse eelarvesse trikirattaraja kavandi. Nüüd ongi vastvalminud rada laste kasutada.

Rahulolevad koostööpartnerid

TEHVANDI

TEHVANDI SUUSAKESKUS

põlva
cropped-logo2
kohtla