TRAIL

TRAIL EHK MAASTIKURATTARADA

Trail on spetsiaalselt maastikuratturile mõeldud hoogne loodusrada, mis sisaldab takistusi ja flow elemente. Rada ise võib olla suunitletud kas algajatele või edasijõdnutele, kuid rada peab olema ohutu kõigile. Trail võib olla siledal maal, langusel kui ka tõusul. Samuti võib trail sisaldada kõiki reljeefe. Trail võib asuda metsas, lagendikul või mõnes muus looduskaunis kohas. Rada võib olla erinevate katetega nagu killustik, purukruus või muldkattega. Hea raja planeerimine on oluline, et tekitada sõitjale parimad tingimused treeninguteks ning hoida ära ebavajalikud rajahooldustööd.

KUIDAS ME SEDA TEEME ?

Radade planeerimisel tuleb raja reljeef ja lahendus hoolikalt läbi  mõelda. Trailide ehitus on käsitöö. Iga kurv ja element saab professionaalse rajameistri käe läbi viimistletud. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes oskavad anda rajale õige geomeetria, et tagada parim sõidunauding. 

KASUTAJALE ATRAKTIIVNE TRAIL ON:

  • Kvaliteetne
  • Ohutu
  • Väljakutset pakkuv
  • Arendav

Kvaliteetne lahendus on vastupidav.
Läbimõeldud rajakujundus aitab tõsta ohutust.
Head rajaelemendid pakuvad väljakutseid nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Arendavad rajad püsivad kauem kasutajatele atraktiivsed. 

Kergesti läbitavad algajate rajad, kus varustus ei ole määrav. Kruusaga kaetud rada annab hea veerevuse ning ei eelda parima varustuse olemasolu, et sõidust rõõmu tunda. Hea koht algajale spordiga alustamiseks ning sobib ka lastele.

Sõiduoskust arendavad ja põnevust pakkuvad rajad edasijõudnutele. Sisaldab kergemat tüüpi takistusi ja põnevust tekitavaid oskuselemente.

Tehnilised rajad, mis panevad proovile ka kogenuma sõitja oskused.

Hea rattapargi rajamiseks aitame teid igal sammul!

Austame kogukonna aja ja vahendite investeeringut spordirajatiste rajamiseks.
Iga projekt on unikaalne ning töötame eesmärgiga leida parim lahendus kõigile.

Pakume uutele klientidele tasuta kontseptsiooni loomist. Registreeri konsultatsiooni siit